Eğitmen Kadrosu

Eğitmen Kadromuz

Filiz Özay - Şan, Vokal Koçluğu, Ses Terapisi

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda Opera-Şan Ana Sanat Dalından mezun oldu ve aynı bölümde yüksek lisansını oyunculuk ve sahneleme üzerine tamamladı. Bir süre İzmir’de müzik hayatını ve eğitmenliğini sürdürdükten sonra, Akademi İstanbul’da şan hocalığı ile İstanbul yaşamına başladı. 

Daha Fazla...

Yrd. Doç. Hatice Mertcan - Piyano

Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun oldu. Aynı yıl Ankara Operasında Bale piyanisti olarak göreve başladı. Daha sonra İstanbul'da AKM'de bale piyanistliğine devam etti. Orkestrayla birlikte piyano eserleri seslendirdi. Mimar Sinan Konservatuarına geçerek bale piyanistliği, şan korrepetitörlüğü ve halen devam etmekte olan piyano eğitmenliğine başladı. 

 

Sercan Şay - Popüler Gitar, Elektrik Gitar, Bas Gitar

Sercan Şay; İzmir Buca Anadolu lisesini bitirdikten sonra,  Dokuz Eylül Üniversitesinde endüstri mühendisliği bölümünde okudu. Lise yıllarında Elektro Gitar ile müzik hayatına başladı. Üniversite döneminde, bir çok canlı müzik grubunda bas çalıp, ses kayıt teknolojileri dünyasına girdi.

Daha Fazla...

Halide Aslan Aycan - Piyano, Çocuk Piyano

1980 yılında İstanbul’da doğan Halide Aslan, lise yıllarında özel dersler alarak
müzik eğitimine başlamıştır.

1996 yılından itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hatice Mertcan ile piyano eğitimini sürdürmüştür.

Daha Fazla...

"Güncel müziği takip eden, teknik çalışmalarla birlikte günümüz müziğinin konu edildiği çalışmalar"

~ Düşlerinizi gerçekleştirmek için...