Hakkımızda

Hakkımızda

2011 Eylül ayından beri eğitim veren okulumuz, müziği hem değerli bir bilgi hem de paylaşılması gereken bir duygu olarak kabul eden bizlerin yaşantısının tam ortasında bulunmaktadır.
Çok değerli hocalarımızla öncelikle iyi bir ekip olmayı başardık. Böylece birbiriyle bağlantılı, üretken ve her an yaşama sevinci veren bir eğitim-paylaşım yarattık. İçimizdeki coşkuyu ve müzik sevgisini aramıza katılan herkese vermek, bizim için gerçekten eşsiz bir duygu...
Teknik çalışmaların son derece önemsendiği okulumuzda, yenilikler ve değişimler de aynı derecede önemsenir. Biz müziğin de yaşamın da durağan olamayacağına inanıyoruz.

© Tüm hakları saklıdır. Müzik Enstitüsü´nün yazılı izni olmaksızın sitemizde bulunan yazıların ve dökümanların tamamı veya belli bir bölümü hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve kopyalanamaz. Müzik Enstitüsü´nün önceden yazılı izni olmaksızın bu site ve bu sitenin tüm içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz.