Müzik Enstitüsü’nde Yeni Dönem Dersleri başladı..

Müzik Enstitüsü’nde Yeni Dönem Dersleri başladı..

Enstitümüzde Yine Yeni Projeler…

Sevgili müzik sever dostlarımız, yeni bir sonbahar döneminde herkese merhaba…
Yaz sezonu boyunca tüm derslerimiz aralıksız sürdü. Kurban Bayramından hemen sonra da, yeni sezon çalışmalarımıza başladık.
Bu yıl yapacağımız konserlerin yanı sıra yepyeni projelerimize de başlıyoruz.Öncelikle Şan odamızda bulunan Enstitü Sahnesinden youtube kanalımızda canlı dinletiler yapmaya başlayacağız. Profesyonel müzisyenlerin yanı sıra sizleri de sahnemizde konuk edeceğiz. Bu heyecanı birlikte paylaşıyoruz. Canlı yayınlarımızı kaçırmamak için Youtube Kanalımıza abone olun.Enstitümüzde orkestra, aranje ve kayıt desteğiyle bireysel projelerinizde size destek sağlıyoruz.
Konserler, single/album, demo çalışmaları, orkestra, organizasyon konularında bize ulaşabilirsiniz.Şan/Vokal, Gitar/Bas Gitar, Piyano/Çocuk Piyano derslerimiz tüm hızıyla devam etmekte olup, piyano ve şan bölümü öğrencilerimizi Royal Akademi ve Trinity Sertifika programlarına hazırlıyoruz.Tüm projelerimiz hakkında detay bilgi almak için Proje ve Eğitim Koordinatörümüz Filiz Özay’a ulaşabilirsiniz.
Tüm projelerimizi ve etkinliklerimizi takip etmek için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Müzik ile ilgili ilginç paylaşımlarımız için bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın 🙂

Düşlerinizi Gerçekleştirmek için…

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir