Özel Dersler

Şan (Ses) Eğitimi, Vokal Koçluğu

Ses eğitimimizde bizim için en önemli unsur, çalışmanın kişiye has uygulanmasıdır. Bireysel yapılan çalışmalarımızda  fiziksel özellikler, ses yapısı  ve varılmak istenen hedefe göre, ses eğitimimiz  değişkenlikler gösteriyor. Çalışmalarımızda, tamamen katılımcının niteliklerine ve arzusuna göre bir yöntem kullanıyoruz. Ses sağlığı ve sesin korunması,  ses eğitiminin en önemli parçası olarak kabul ediyoruz.

Teknik  bilgilerle birlikte, farklı müzik türlerine yöneliyoruz. Güncel  müzik  türleri,  güncel  ses  teknikleri  son derece  önemsediğimiz  konulardır. Böylece öğrencilerimiz kendilerine özgü bir söyleyişi kazanırlar.

Piyano

Piyano eğitimlerimiz de diğer tüm enstrüman eğitimlerimiz gibi bireysel yapılmaktadır.
Yetişkinler için piyano eğitimimizde, yaş sınırı bulunmamakta ve kişiye özel içerik izlenmektedir.
Klasiğin yanısıra güncel müzik de piyano çalışmalarımızda verilmektedir.

Pop Gitar, Elektrik Gitar, Bas Gitar

 Çalışmalar pop ve rock türlerine yönelik yapılmaktadır. Çalışma parçaları ve teknik egzersizlerle, enstruman hakimiyetinizi geliştiriyoruz. Daha sonra müziğin yaratım sürecini de işin içine katarak enstrümanınız ile müzik arasındaki bağı kurmanızı sağlamak esas amacımız.  Süreç içerisinde kayıtlar yaparak ve video çekerek gelişimimizi gözlemleyip paylaşmış olacağız.

Bununla birlikte, müzik dinleme üzerine de incelemeler  yapmaktayız.

Çocuk Piyano

Dört yaşından itibaren başladığımız çocuk piyano derslerimiz bireysel olarak yapılmaktadır.
Süre olarak , çocuğun konsantrasyonu ön plandadır(40-50 dakika). Önemli ders materyalleri ile yapılan çalışmada çocuklara, müziği iyi bir arkadaş, eğlenceli bir uğraş ve notalarla sesler arasındaki bağlantıyı kurabilme gibi ileri yaşlarda kişiye müziği sürdürebilmesini sağlayan değerli kazanımlar vermeyi amaçlıyoruz.